Süpernova Canlı Tv

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.77 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma SüperNova
Yüzlerce televizyon kanalını kesintisiz bir şekilde izleyebileceğiniz bu uygulamada favori kanallarınızdan oluşan listeler de oluşturabilirsiniz.

Süpernova Canlı Tv uygulaması ulusal televizyon kanallarını mobil cihazlarınızda kolayca izlemenizi sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulamada 250?den fazla televizyon kanalı bulunmaktadır.

Uygulamada ulusal televizyon kanallarının yanı sıra haber, ekonomi, çocuk, müzik, belgesel, spor gibi pek çok kategori de bulunmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapan Süpernova Canlı Tv uygulamasında Türkiye?de ve Dünya?da yayın yapan tüm kanalları görebilmeniz mümkün. Canlı Tv uygulaması ile televizyon yayınlarını izleyebilmeniz için mobil cihazınızda Adobe Flash Player yazılımının kurulu olması da gerekmektedir.

Ulusal televizyon kanallarının yanı sıra yerel pek çok kanalı da kesintisiz bir şekilde izleyebileceğiniz bu uygulamada aradığınız tüm kanallara kolayca ulaşabilirsiniz. Doğa, av, bilim, belgesel kanallarının tamamını görebileceğiniz Süpernova Canlı Tv uygulamasında favori kanallarınızdan oluşan listeler yapabilirsiniz. Bu sayede her defasında izlediğiniz kanalları aramak zorunda kalmazsınız.

Kullanımı kolay ara yüzü sayesinde aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz Süpernova Canlı Tv uygulaması ile televizyon izlemek artık çok kolay!

 

 

 

Süpernova Canlı Tv indir